Cursussen & Coaching voor CycleBreakers

die verlangen naar Bewuste Geboorte & Authentiek Moederschap

 

Sta bewust stil bij wat jij meedraagt tijdens je zwangerschap. Zie de geboorte niet alleen als gebeurtenis, maar als kans om te helen, los te laten en je eigen kracht te ontdekken. En geef jezelf toestemming om moederschap opnieuw vorm te geven – op jouw voorwaarden, vrij van oude patronen en verwachtingen.

 

Breaking the Chain, Healing the Future

Moeder worden is geen rol die je aanneemt. Het is een transformatie. Je laat een oude versie van jezelf los en wordt iemand nieuw.

Dat proces begint al in je zwangerschap. In wat je voelt, denkt en meedraagt. In de patronen en overtuigingen die zichtbaar worden — van jou en van generaties voor jou.

De geboorte is geen eindpunt, maar een kantelpunt. Een moment waarop je kunt kiezen: blijf ik herhalen wat was, of doorbreek ik wat niet meer klopt?

Het moederschap nodigt je uit om opnieuw te definiëren wie je bent. Niet vanuit verwachting, maar vanuit bewustzijn.

Dit is waar de Cyclebreaker opstaat. Niet perfect. Wel bewust. Voor zichzelf. Voor haar kind. Voor alles wat daarna komt.

 

 

This Ends With Me

Als kind heb je al jong geleerd om sterk te zijn, om door te gaan, om niet te veel te voelen. En om je aan te passen, te zorgen, te dragen — vaak meer dan van jou was. Want alles wat de generaties vóór jou niet konden verwerken en dragen gaat automatisch over naar de volgende generatie.

En nu je zelf moeder wordt, voel je het ineens haarscherp: dit moet stoppen. Dit mag anders. Voor je baby en voor jezelf.

Je wilt er écht zijn voor je kind. Aanwezig. Verbonden. Zacht én krachtig. Maar je merkt ook hoe snel je terugschiet in wat je kent. In controle. In aanpassen. In overleven.

Niet omdat je faalt — maar omdat dit is wat je systeem heeft geleerd.

En precies daar ligt jouw werk. Niet in nóg meer doen, nóg meer weten of nóg beter je best doen. Maar in loslaten wat nooit van jou is geweest.

Zodat jouw kind niet hoeft te dragen wat jij hebt moeten dragen, maar écht zichzelf kan zijn.

Work with me

 

Ik werk met vrouwen die voelen dat hun volgende stap NIET zit in nóg meer informatie. nog harder werken, nog een gratis online challenge. Je zoekt geen standaard adviezen, quick fixes of tips&tricks want je hebt al ervaren dat die niet voor jou en je gezin werken.

Jij weet dat de echte shift van binnenuit komt.

Je zoekt iemand die ziet waar het écht vastzit: in je systeem, je patronen, je energie. Iemand die kan werken op die diepere laag en blokkades kan verwijderen waardoor alles weer gaat stromen.

Ik werk met verschillende technieken en op verschillende lagen:
• Energetische Healing – om blokkades los te laten en ruimte te maken voor wie jij werkelijk bent | NEI & Geboortepatronen
• Mind Reprogramming, Breathwork, Hypnose – word de beste bevalversie van jezelf | Hypnobirthing
• Somatic Release – laat spanning en blokkades bij je baby met massage en voetreflexologie los en versterk jullie band | Babymassage
• Roots & Rhythm – breng je zenuwstelsel tot rust en hervind je natuurlijke ritme en je connectie met de natuur | Natuurcoaching

Nadat wij klaar zijn, sta je niet 'beter je best' te doen. Je bént anders. Je bent gestopt met overdenken, staat stevig in de wereld en bent diep verbonden met jezelf - en van daaruit met je gezin.

A Prenatal Bonding Journey

 

Dit traject is een bedding waarin jij je kindje ontmoet in zijn of haar puurste vorm. Leer om al vóór de geboorte verbinding te maken met je kindje, van hart tot hart en van ziel tot ziel.

Door diep af te stemmen op je kindje vorm je al in de zwangerschap een diepe band. Je legt een stevige basis voor veilige hechting en bouwt aan vertrouwen in jezelf als moeder.

In een NEI-consult kijken we wat jou nog in de weg staat om vrij geboorte te kunnen geven of te kunnen genieten van de zwangerschap.

In een tweede NEI-consult leggen we contact met je baby om te kijken welke boodschap je baby heeft voor jou als moeder/jullie als ouders

 

Meer info

Becoming

 

Becoming is een intuïtief en transformerend traject voor de vrouw die het moederschap wil verwelkomen met hart en ziel.

Je ontdekt in een NEI-sessie en twee verdiepende e-books de onzichtbare lijntjes die jou, je kindje en je voorouders met elkaar verbinden. Je leert oude verhalen, angsten en blokkades liefdevol los te laten, zodat er ruimte ontstaat voor vertrouwen, liefde en overgave.

Vanuit deze stevige, innerlijke bedding bereid je je voor op een bewuste en ontspannen geboorte-ervaring. Hypnobirthing cursus, aangevuld met een uur persoonlijke 1-op-1 coaching. Geen lesuur, maar een richting, bedding en bewustzijn.

 

Meer info

Gentle Beginnings

 

Gentle Beginnings biedt jonge moeders een zachte plek om te landen, te vertragen en gevoed te worden. Met helende NEI-sessies help ik je om je innerlijke kracht te hervinden.

De geboorteverhaal-template nodigt je uit om je verhaal te schrijven en de reis te eren die jij en je kindje samen maakten. En mijn Sacred Selfcare E-book helpt je opnieuw thuiskomen bij jezelf en je lichaam te koesteren en te eren voor het harde werk dat het heeft verzet.

De cursus babymassage en -voetreflex helpt je om dieper in je moederkracht te zakken elkaar op een dieper niveau te ontmoeten. Door met je handen te spreken, geef je je baby een geborgen gevoel.

 

Meer info

NEI meets Nature

 

Waar NEI en Natuur elkaar ontmoeten ontstaat een krachtige bedding voor heling, groei en echte transformatie. In dit traject vind je niet alleen antwoorden, maar ook een nieuwe weg vooruit

Maak jouw eigen unieke combinatie van 3 sessies van 75 minuten NEI & Natuurcoaching. Jij bepaalt waar we ons op gaan richten. Ga jij voor een energieboost, voeding&suppletie (intoleranties/ tekorten uittesten, patronen en blokkades loslaten, rust & balans of allemaal?

De NEI-sessies vinden plaats via Zoom, de natuurcoach sessie is fysiek en vindt plaats rond Winterswijk. Liever geen reistijd of niet zo mobiel? Ruil een natuurcoachsessie in voor de Online Jaarreis Natuur met 12 wandelingen en journalvragen.

 

Meer info

Privécursus Hypnobirthing of Babymassage
 

Een cursus Hypnobirthing of babymassage aan huis brengt rust, comfort en persoonlijke aandacht samen.

Je hoeft de deur niet uit, kunt ontspannen in je eigen vertrouwde omgeving — precies wat je als (aanstaande) moeder nodig hebt.

De begeleiding is volledig afgestemd op jou, je partner, en jullie ritme.

NIEUW: de 1-avond zwangerschapscursus Natuurlijk! Bevallen. Al het goede van Hypnobirthing gebundeld in 3,5 uur; down to earth & mannen-proof

 

Meer info
(kies de cursus van je voorkeur in het tabblad privecursssen)

Losse Hypnobirthing modules

 

Losse Hypnobirthing-modules zijn perfect als je gericht wilt werken aan wat jij nú nodig hebt.

Misschien wil je vooral leren ontspannen, angst voor de geboorte loslaten of juist meer kennis over het geboorteproces.

Samen met je geboortepartner jullie geboorteplan maken of zelf diep leren ontspannen met de Hypnobirthing luisterscripts? Het kan vanaf € 19,95

In de winkel vind je alle losse cursussen

 

Meer info

 

Mijn naam is Nynke Brakelé

en ik ben moeder van een zoon en twee dochters. Naast het vrouw zijn en moederschap heb ik sinds 2014 mijn eigen bedrijf Liefdevolle Geboorte. Daarin werk ik als coach met thema’s als kinderwens, prenataal ouderschap, zwangerschap & bevallen en pril moederschap. Daarnaast werk ik ook met trauma’s als geboorte- en intergenerationeel trauma, vader- en moederwond, innerlijk kind en alleen geboren tweeling.

 

De bijzonder diepe reis die ik zelf maakte in dit leven bracht me op dit pad.

Als kind leek ik op te groeien in een ogenschijnlijk doodnormaal gezin. Liefdevolle ouders, een broertje, modaal inkomen, een fijn sociaal netwerk en een ‘gelukkige’ kindertijd.

 

Van binnen beleefde ik dit anders. Ik voelde veel en had een helder en scherp bewustzijn. Geheimen, spanningen, onvoorspelbaarheid en onveiligheid was wat ik onder de toppen van de ijsberg voelde.

 

 

 

 
 
 

Ik was het ‘moeilijke’ kind dat voor opschudding zorgde. Door mijn studie leerde ik om wat als waarheid werd gepresenteerd in mijn familie kritisch te bevragen. Ik liep emotioneel vast, keerde de kerk de rug toe en vond mijn weg in spiritualiteit en persoonlijke ontwikkeling. Als een detective ontwarde ik laag voor laag wat er speelde. Die zoektocht verdiepte zich nog verder toen ik moeder werd van kinderen die het licht lieten schijnen op alles wat nog in het donker lag.


In mijn werk zie ik hoe (aanstaand) moederschap vrouwen in één klap verbindt met onverwerkte gebeurtenissen, onderdrukte gevoelens en familiegeheimen uit hun geschiedenis. Onder lagen van pijn en bescherming ligt een helder weten verborgen. Wanneer we die lagen zacht afpellen, ontvouwt zich een nieuwe weg — richting waarheid, heling en authenticiteit.

 
Mijn hele verhaal lees je hier

Ik begeleid jou in het leren kennen van jezelf op een diepere laag, zodat je de kracht die al in je zit, echt gaat leven.

Je bent hier niet om het ‘goed’ te doen. Je bent hier om het op jouw manier te doen; bewust, invoelend, intuïtief.

En toch merk je dat je steeds zoekt naar bevestiging. Dat je soms verder van jezelf af staat dan je zou willen. Niet omdat je het niet weet. Maar omdat je hebt geleerd om te twijfelen aan wat je voelt.

En precies daar raak je jezelf kwijt. In hoe het hoort. In wat anderen zeggen. In alles wat je denkt dat ‘veilig’ is.

Maar moederschap vraagt iets anders van je. Het vraagt dat jij weer leert vertrouwen op jezelf. Dat je stopt met aanpassen. En gaat staan voor wat jij voelt dat klopt — ook als dat afwijkt.

Ik begeleid je terug naar dat punt. Waar het helder wordt. Waar je niet meer hoeft te zoeken. Waar je weet: dit ben ik en dit past bij mij en mijn kind(eren)

Zodat je keuzes maakt zonder twijfel. Rust voelt in je hoofd en je lijf. En jouw kindje een moeder heeft die staat — zacht én krachtig tegelijk.

 

Deze Prachtige & Krachtige vrouwen gingen je al voor!

Het invullen van de vragenlijst was het begin van een verwerkingsproces, terwijl ik over de vragen nadacht, kwamen de beelden van het verleden terug boven en werd er al een verwerkingsproces gestart. Dit was best wel zwaar en ik heb met de nodige pauzes en mijn tijd hiervoor genomen. Het geboortepatronenconsult heeft mij meer duidelijkheid gegeven waarom ik op veel vlakken reageer zoals ik doe. Dit besef zorgt ervoor dat ik al aan het veranderen ben in mijn reacties. Veel dingen die Nynke met mij besprak waren herkenning maar toch waren er dingen die in mijn blinde vlek zaten en nu duidelijk werden. Ik beveel het consult aan al mijn vrienden en kennissen aan omdat het zo een meerwaarde is voor de ontdekkingstocht naar jezelf en Nynke is de geschikte empathische liefdevolle persoon om je hierin te begeleiden.

Julliette
(Geboortepatronenconsult)

Zwanger zijn en alles wat daarbij komt kijken is en was voor ons een onbekende wereld. Door het volgen van de cursus Natuurlijk Bevallen en jouw liefdevolle en toch ook nuchtere houding hebben wij vertrouwen gekregen dat ons lichaam wonderlijk in elkaar zit en zowel de baby als mem 'gemaakt' zijn om te kunnen bevallen. De uitleg waardoor het proces beter te begrijpen is en daarnaast ook wat meer de gevoelslaag en gedachten die hierin een rol spelen vonden wij een mooie combinatie. Ik zelf heb het ook als mooi ervaren hoe je de baby een 'stem' geeft. Je legde mooi uit wat een baby nodig heeft en hoe jij daarna kijkt en gaf daarin praktische adviezen. Wij hebben de cursus online gevolgd en hebben dat als plezierig ervaren. Heerlijk thuis aan de keukentafel en op je eigen tijd nog eens door de online modules kijken. Via het scherm de begeleiding was ook niet storend. Dank je wel!

JR & M.

De Hypnobirthing cursus bij Liefdevolle Geboorte is echt een aanrader, Omdat het ons eerste kindje is waren we nog totaal niet bekend in de “bevallingswereld”. Logischerwijs loop je dan door deze onwetendheid met de meute mee en beval je op de gangbare manier. Van de cursus die ik samen met mijn vriend bij Nynke volgde heb ik enorm veel geleerd! Je krijgt zoveel nuttige informatie en tips en handvaten om de geboorte tegemoet te gaan en leert daarbij jezelf en je partner nog beter kennen. Echt een aanrader

Evelyn

Ik was ontzettend bang voor de bevalling, het idee van niet weten wat er gaat gebeuren en hoe mijn lichaam daarop zou reageren jaagde mij angst aan. De informatie die je hebt gegeven in de cursus en jou kijk op bevallen heeft daar langzaam, maar toch uiteindelijk heel duidelijk een omslag in gemaakt. Door wat je vertelde en uitlegde voelde ik me meer voorbereid over wat ik wilde, was ik geïnformeerd over mijn keuzes en kreeg ik regie over een situatie die ik totaal niet kon overzien daarvoor. Nogmaals ontzettend bedankt voor je lessen, inspiratie en steun.

Marinke
(1-daagse cursus Natuurlijk! Bevallen)

Ontzettend bedankt voor het fijne gesprek van vanochtend, we zijn wel wat uitgelopen, haha. Eigenlijk duurt het consult 1,5 uur, maar je gaf me geen moment het gevoel dat ik me moest haasten. Heel prettig dat je niet op tijd of geld aanwezig bent, maar ruim de tijd neemt. Je kunt heel goed luisteren waardoor ik me echt gehoord en begrepen voel. Dat zorgde gelijk al dat ik me een stukje lichter voel. Maar je zet ook van alles in beweging voel ik. Waar ik voorheen wegkeek bij moeilijke gevoelens durf ik het nu aan te kijken. Jij geeft me die moed, ook omdat je iets van je eigen bewogen leven en proces met me deelde. Daardoor voelt het heel authentiek en gelijkwaardig.

Margo
(Grow & Flow traject)

Ik voelde me verloren na mijn bevalling, die roze wolk waar je over veel hoort was nergens te bekennen. Iemand in mijn omgeving raadde NEI aan. Ik wist niet goed wat ik ervan kon verwachten, maar de sessies gaven me rust en hielpen me om mijn gevoelens op een rijtje te krijgen. Nynke creëerde tijdens het NEI-consult een warme en veilige omgeving, ondanks dat het via ZOOM was. Ik voelde me gehoord en begrepen, alles mocht er zijn. Dankzij de biotensor werd duidelijk wat de blokkade vormde waardoor ik me zo dof en afgevlakt voelde. Na het integreren voelde het alsof er een last van mijn schouders viel. Ik geniet nu eindelijk van mijn baby en het moederschap.

Anja
(NEI-consult)

Tijdens de bijeenkomsten bij Nynke voelden wij ons heel erg welkom. Nynke zorgde voor een ontspannen sfeer, ze gaf vertrouwen en ze had een open houding. Veel informatie heeft ons aan het denken gezet en we hebben heel veel zin gekregen in het treffen van voorbereidingen en de bevalling zelf. Jouw kalme maar toch ook enthousiaste houding hebben we als erg prettig ervaren. We kunnen niet wachten tot het zover is. Ik laat ook zeker even weten hoe het gegaan is.

Dirkje
(Hypnobirthing-privécursus)

Wij vonden de groepscursus HypnoBirthing een zeer praktische cursus waar je samen meerdere methoden en technieken leert die je kunt hanteren tijdens de bevalling. Dankzij Nynke kregen we steeds meer vertrouwen in een thuisbevalling in een bevalbad. We kijken met een goed gevoel terug op de bevalling. Ik kan dan ook iedereen aanraden de cursus bij Nynke te doen!

Rinske

Mijn vriendin en ik zijn in dezelfde periode bevallen. We hebben samen een privé-cursus babymassage aan huis gevolgd. De twee lessen waren super gezellig en mijn zoontje genoot enorm van de massage. Fijn ook dat de dag/tijd helemaal op ons ritme werd afgestemd. Mijn zoontje heeft nog niet veel ritme namelijk. Ik dacht dat het alleen 2 lessen waren, maar de online leeromgeving die we erbij kregen was een leuke verrassing. Je vergeet toch wel snel wat je hebt geleerd en zo kun je het nog een keer teruglezen en kijken.

Simone

Gratis & Goud waard

Voor de vrouw die dieper wil voelen.
Of je nu zwanger bent of midden in het moederschap, deze gratis tools brengen je terug naar je kern.
Luister. Ontspan. Herinner wat je lichaam allang weet.

Kijk hieronder en probeer het zelf -GRATIS- uit

                       

Gratis E-Book: Van Wond naar Wijsheid

Ontdek de grote invloed van jouw geboortepatronen op je dagelijks leven en start je helingsreis (met geboortetrauma-zelftest en stappenplan om diepgewortelde patronen los te laten)

Gratis Ontspanningsoefening (MP3)

Maak kennis met de Regenboog Ontspanning uit de Hypnobirthing-cursus. Neem een welverdiend moment van rust en leg ondertussen de basis voor een relaxte geboorte.   

Gratis Babymassage (videoles)

Met deze simpele, effectieve I Love You massage kalmeer je in 5 minuten per dag het zenuwstelsel van je baby en verdiep je jullie band. (geschikt vanaf 6 wk na de geboorte)

Gratis Mini-PDF: Je Intuïtie als gids

Gebruik mijn stappenplan om diepgewortelde overtuigingen en patronen los te laten. Zodat je stevig, bewust en vrij in het leven kunt staan en (werk)relaties en vriendschappen verbeteren.

Bibliotheek Womb & Wisdom

Een Birthing Ground waar naast een verzameling verhalen over zwangerschap, geboorte
en jong moederschap ook een schat aan nieuwe ideeën en inzichten het levenslicht zien.

 

-> Naar alle Blogs & Podcasts <-

06-36592239

Liefdevolle Geboorte

KVK: 61132276
BTW: NL001792882B85
Werkgebied: Achterhoek

info@liefdevollegeboorte.nl

X

Wachtwoord vergeten?

Word lid